Jaki jest sprawdzony zestaw suplementów?

Jaki jest sprawdzony zestaw suplementów?

Chcesz zwiększyć siłę mięśni? Pracujesz nad rozbudową masy mięśniowej? Suplementacja zapewni wsparcie w treningu i przyspieszy osiągnięcie wymarzonych efektów! A oto sprawdzony zestaw odżywek wraz ze wskazówkami, jak je stosować.

Po pierwsze…

Zadbaj o odpowiednio zbilansowaną dietę. Bez zdrowego odżywiania, suplementacja nie będzie tak skuteczna jakbyśmy tego oczekiwali.

Tuż po przebudzeniu

Zastosuj 5-10 g monohydratu kreatyny GO ON! Nutrition wymieszanego z sokiem owocowym (najlepiej winogronowym ze względu na największy udział glukozy). Wypij na pusty żołądek natychmiast po rozpuszczeniu! Niska zawartość kwasu solnego w żołądku zaraz po przebudzeniu, zapobiegnie jej przemianie do nieaktywnej kreatyniny, natomiast glukoza zawarta w soku spowoduje podniesienie cukru we krwi, a potem wyrzut insuliny, która przetransportuje kreatynę wraz z krwią do komórek mięśniowych.

Za kilka minut, przed śniadaniem

Wypij shake na bazie 20-30 g koncentratu białka serwatki GO ON! Nutrition wymieszanego z wodą. To przygotuje enzymatykę proteolityczną na nadchodzące śniadanie, które spożyjesz 10-15min po shake’u, dodatkowo w międzyczasie dostarczając cennego i szybko przyswajalnego budulca.

Uwaga:
Shake białkowy może Ci towarzyszyć również w kolejnych posiłkach, jeśli nie dostarczasz organizmowi odpowiedniej ilości białka z pożywieniem. Organizm człowieka nie potrafi magazynować na dłuższy czas aminokwasów. Cały czas „pracuje” nimi w ustroju, wymieniając je pomiędzy tkankami np. do procesów naprawczych. To dlatego tak ważne jest, aby w ciągu dnia dostarczać pełnowartościowe białko kilkakrotnie w odstępach 3-4 godzin.

Kilka minut przed treningiem 

Zastosuj 10-20 g BCAA GO ON! Nutrition oraz porcję shotu Power Activator. Połączenie tych dwóch suplementów poprawi jakość treningu oraz nie dopuści do przedwczesnego zmęczenia.

Bezpośrednio po treningu:

Zastosuj ponownie 10-20 g BCAA GO ON! Nutrition, tym razem w połączeniu z Glutamine GO ON! Nutrition oraz Creatine Go On Nutrition. Składniki wymieszaj z sokiem lub wodą z dodatkiem 20-50 g cukrów prostych. Ta kombinacja zapewni odbudowę glikogenu, rezerw mięśniowych BCAA (aminokwasów rozgałęzionych, egzogennych) oraz glutaminy, a także pomoże odbudować rezerwy kreatyny w organizmie. W ten sposób usprawni przebieg regeneracji potreningowej, czyli kluczowego momentu podczas dnia treningowego.

Tuż przed snem

Ponownie wypij shake białkowy na bazie koncentratu białka serwatki GO ON! Nutrition i zjedz 20-30 g orzechów włoskich, zdrowe zawarte w nich tłuszcze spowolnią wchłanianie białka (uwalnianie aminokwasów).

Produkty GO ON Nutrition

Polecane artykuły

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl