Wielokrotny Mistrz Polski oraz Mistrz Świata (2014 rok)

Specjalizacja:
siatkówka, Zawodnik ONICO Warszawa

Wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach krótkodystansowych

Specjalizacja:
biegi krótko dystansowe, trener biegania

ZAUFALI NAM

Marka GO ON Nutrition firmy Sante powstała, aby wspierać sportowców profesjonalnych i osoby uprawiające sport dla przyjemności. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się najwyższej jakości suplementy diety: odżywki białkowe, aminokwasy BCAAbatony proteinowe i inne.

 

Zaufali nam wybitni sportowcy, reprezentujący Polskę na mistrzowskich imprezach sportowych, bijący rekordy świata, zdobywający najwyższe trofea: Andrzej Wrona, Julita Kotecka-Nerek.

 

Podzielą się z Wami przepisem na sukces, którego częścią jest zdrowe odżywianie. Uprawiają różne dyscypliny, ale łączy ich miłość do sportu, wola walki i świadome podejście do diety. Wybrali markę GO ON Nutrition ze względu na sprawdzony i bezpieczny skład oraz potwierdzoną, najwyższą jakość produktów i odżywek, wspierających ich podczas przygotowań, w trakcie zawodów i na etapie regeneracji.

 

We współczesnym sporcie sukces jest niemożliwy do osiągnięcia bez optymalnie dobranej diety i suplementacji. Wybrali GO ON Nutrition również dlatego, by czerpać przyjemność z jedzenia.

 

Pragniemy wspierać również Ciebie w dążeniu do celu, w pokonywaniu kolejnych granic, w drodze po zwycięstwo. Chcemy, aby sport przynosił Ci radość i satysfakcję. Twoje marzenia są na wyciągnięcie ręki. Pomożemy Ci je zrealizować!

Produkty GO ON Nutrition

Polecane artykuły

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl