Gdynia Baltic Challenge by Aquawave

GDYNIA BALTIC CHALLENGE BY AQUAWAVE to pierwsze ogólnopolskie zawody pływackie organizowane przez Stowarzyszenie Pływackie Sebastiana Karasia. Zapraszamy serdecznie do Gdyni już 25 sierpnia gdzie na dystansie trzech kilometrów wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego będzie rywalizowało stu pięćdziesięciu pływaków z całej Polski.

Impreza, w zamierzeniu organizatorów, ma być doskonałym sposobem promocji pływania na wodach otwartych, walorów naturalnych regionu oraz zdrowego trybu życia. Organizatorzy dołażą wszelkich starań, aby stworzyć warunki do pozytywnie rozumianego współzawodnictwa i zagwarantować wysoki poziom organizacyjny imprezy.

Data eventu jest nieprzypadkowa i nawiązuje do 1 rocznicy przepłynięcia wpław 100 km na Bałtyku przez organizatora- Sebastiana Karasia.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody o które zadbali partnerzy eventu,

min: kursy nurkowania, bony wartości 500 pln do sklepów Martes Sport oraz wartości 250 pln od marki AquaWave, a także zaproszenia do Aquaparku w Redzie i restauracji Bobby Burger.

Gdyńskie Centrum Sportu zadbało o atrakcje dla najmłodszych plażowiczów, organizuje turnieje siatkówki w różnych kategoriach wiekowych oraz pokaz zumby, dmuchańce, zabawki pneumatyczne i mnóstwo wrażeń sportowych.