Nasz Team

AMBASADORZY

To profesjonalni utytułowani zawodnicy, którzy razem tworzą najmocniejszy Team w Polsce reprezentujący markę Go On NUTRITION

Są to członkowie kadry narodowej PZKFITS, mistrzowie w swoich dziedzinach i kategoriach jakimi są sporty sylwetkowe (kulturystyka i fitness) trenują z pasji niekiedy już połowę swojego życia. Jako zawodnicy swoim poziomem wykraczają już daleko poza poziom rywalizacji w Polsce, startują i wygrywają na zawodach międzynarodowych.
Nasi ambasadorzy, to ludzie wykształceni, po wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach, mający za sobą ogromny bagaż pracy jako trenerzy i dietetycy.
Ich ogromna wiedza pomaga nam tworzyć najlepsze suplementy na świecie, które będą odpowiednie dla amatora jak sportowca o poziomie mistrzowskim.

Nasz Team reprezentuje Go On Nutrition nie tylko dla prestiżu ale i dla pewności, że suplementy, których używają to najlepsze paliwo jakie mogliby dostarczać do swoich organizmów.

Go ON Nutrition oferuje produkty doskonałe, bezpieczne, tworzone w Polsce i przede wszystkim z pasją, również i dla tych, którzy tę pasje podzielają z nami.

GO ON NUTRITION

Przemysław Owczarek

team-przemyslaw-owczarek

Ze sportem związany jestem całe życie, zaczynajac od sportów walki, zawodów siłowych, kończąc na ukochanej kulturystyce. Ukończyłem AWF Katowice oraz szereg kursów, szkoleń jak również studia podyplomowe z zakresu Suplementacji i Odżywiania w Sporcie. Jestem wieloletnim trenerem kulturystyki i fitness z uprawnieniami międzynarodowymi IFBB. Obecnie pracuję w SANTE, gdzie odpowiadam za rozwój suplementów diety, jest to spełnienie i po części kontynuacja mojej pasji z zakresu odżywiania w sporcie, którym interesuję się od 17 lat. Zajmuję się również pracą dydaktyczną, wykładam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach przedmiot "dozwolone i niedozwolone metody wspomagania w sporcie". W wolnych chwilach prowadzę zawodników (kobiety i mężczyzn) do debiutu lub kolejnego startu, bądź do wykrzesania ze zwykłej osoby spektakularnej sylwetki - o ile wytrzyma:)
Lubię podejmować się pomocy osobom, które mają realny problem z rozwojem sylwetki, lub żaden inny dotąd trener nie miał wizji jak zrobić to idealnie. Poza tym interesuję się medycyną, farmakologią, biochemią, technologią

Osiągnięcia:

2005 - Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu sztangi leżąc - 1 miejsce wynik 180kg
2006 - Ogólnopolskie Akademickie Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu sztangi leżąc - 1 miejsce 210kg
2012 - Ogólnopolskie Debiuty Kulturystyczne Kat do 90 kg - 1 miejsce - Ogólnopolskie Debiuty Kulturystyczne Kat OPEN - 1 miejsce
2012 Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce Kat do 90 kg - 1 miejsce
2013 Mistrzostwa Polski w Kulturystyce Kat do 100kg - 1 miejsce
2013 Mistrzostwa Europy Mołdawia Kat do 90kg - 4 miejsce
2014 Mistrzostwa Polski w Kulturystyce Kat do + 100kg - 1 miejsce
2014 Vicemistrz Europy w Kulturystyce Hiszpania Kat do 100kg - 2 miejsce
2014 Zawodnik Mistrzostw Świata Brazylia kat do 100kg

Michał Roch

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją fitness i ćwiczenia siłowe. Trenerem personalnym oraz konsultant ds. żywienia, dietetyki sportowej i suplementacji z wieloletnim stażem. Właścicielem sklepu z odżywkami oraz suplementami diety. Od 2013 roku czynnie startuję w zawodach sylwetkowych. W wieku 16 lat borykałem sie ze sporą nadwagą, ważyłe ponad 110 kg! Teraz pasjonuje się aktywnym oraz zdrowym stylem życia, a swoją motywację czerpie od osób, które swoją postawą udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. U ludzi cenię sobie szczerość, ciężką pracę i ciągłe rozwijanie swoich pasji.

Osiągnięcia:

- Wicemistrz Europy w Kulturystyce i Fitness 2018 federacji World Physique Federation
- Wicemistrz Polski 2018 federacji Physical Culture Association
- Finalista Bodypower SuperSeries Pro Show 2018
- 1 miejsce XI Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2018
- 2 miejsce MUSCLEMANIA® POLAND CHAMPIONSHIPS 2018
- 2 miejsce MUSCLEMANIA® POLAND CHAMPIONSHIPS 2017
- 1 miejsce Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski w kategorii "Męska Sylwetka"
- Finalista gali FITNESS MOTYWATORY na najlepszego motywatora 2015 roku w kategorii GOLD FITNESS.

- Certyfikat instruktora ze spec. fitness i ćwiczenia siłowe.
- Certyfikat z zaświadczeniem MEN o ukończenia kursu trenera personalnego.
- Certyfikat z zaświadczeniem MEN o ukończeniu kursu dietetyki sportowej.
- Certyfikat o ukończeniu kursu szkolenia z treningu w podwieszeniu z wykorzystaniem taśm TRX®.
- Certyfikat o ukończeniu szkolenia TFS PUMP.

team-michal-roch

Szymon Kuliński

Nazywam się Szymon Kuliński, pochodzę z Gniezna. Sportem interesuję się od dzieciństwa. Począwszy od koszykówki, sztuk walki, kończąc na kulturystyce. Przygotowania do pierwszych zawodów w debiutach kulturystycznych 2017 roku zajęły mi około 5 lat. Startuję w kategorii kulturystyki klasycznej do 180cm.

Osiągnięcia:
- debiuty kulturystyczne Wrocław 2017 I MIEJSCE + OPEN
- mistrzostwa Śląska Mysłowice 2017 IV MIEJSCE
- mistrzostwa Polski Kielce 2017 II MIEJSCE
- mistrzostwa Śląska Mysłowice 2018 II MIEJSCE
- mistrzostwa Polski Kielce 2018 I MIEJSCE
- zawody Diamond Cup Nadarzyn 2018 I MIEJSCE + OPEN

Wygrywając kategorię OPEN w Nadarzynie zdobyłem kartę upoważniającą do startów w IFBB ELITE PRO.

team-szymon-kulinski